Odporúčanie

Kurier GLS pre zásilky bazénovej chémie

NOVINKY

arr3Zahájenie sezóny 2018Zahájenie sezóny s bezchlórovou bazénovou chémiou H2O. Prajeme všetkým zákazníkom krásne zážitky v...

bežná cena 14,00 Eur

naša cena 12,85 Eur

skladom


bežná cena 18,00 Eur

naša cena 17,70 Eur

skladom


bežná cena 8,00 Eur

naša cena 7,78 Eur

skladomnaša cena 6,78 Eur

skladom

Bazénová chémia pre čistý bazén

Vítame Vás na e - shope najbazenovachemia.sk, ktorý prevádzkuje spoločnosť GRADIENT EKO s.r.o.

Ponúkame Vám bazénovú chémiu H2O COOL

Kvalitná bazénová chémia H2O COOL zaistí dokonalú úpravu vody v bazéne

Spokojný pocit každého majiteľa bazéna vytvára krištáľovo čistá voda v bazéne, v ktorej je radosti sa kúpať. Aby nám voda vydržala stále čistá a nezávadná po celú sezónu, je nutné dodržiavať niekoľko zásad. Medzi najdôležitejšie pravidlo pre úpravu bazénovej vody patrí používať kvalitné bazénové príslušenstvo a tu má práve uplatnenie naša bazénová chémia H2O COOL. Široká škála našich produktov Vám umožní vždy vybrať tú zložku, ktorá zaistí kvalitné prevádzka Vášho bazéna a komplexnú starostlivosť, ako je bezchlórová dezinfekcia vody v bazénoch, prevencia pred výskytom rias, vločkovanie, úprava pH a zazimovanie bazéna.

 

Bazénová chémia - ako sa starať o bazén

Na našich stránkach nájdete rady, ako udržať bazén krištáľovo čistý a vodu hygienicky nezávadnú, čo robiť pred uvedením bazéna do prevádzky, ako napustíme vodu do bazéna, po napustení vody do bazéna, ako na výskyt rias v bazéne, ako riešiť zákal v bazéne, ako sa starať o bazén na konci kúpacej sezóny a návod na odzimovanie nadzemného bazénu. Sme pripravení zodpovedať Vaše individuálne otázky a radi Vám pomôžeme s výberom vhodného príslušenstva pre Váš bazén.

 

Bazénová chémia udrží bazén krištáľovo čistý a vodu v bazéne nezávadnú

Pre plnohodnotné využívanie Vášho bazénu je nutné, aby bol čistý a mal vždy zdravotne nezávadnú vodu. Bazénová chémia je potrebné na zabezpečenie kvalitnej bazénovej vody v dlhodobom horizonte. Naše produkty H2O COOL s názvom: H2O OXI, H2O pH MINUS, H2O pH PLUS, H2O FLOCK

a ďalšie bazénové príslušenstvo Vám pomôžu udržať čistý bazén s krištáľovo čistou vodou.

Všetky produkty bazénovej chémie z ponuky nášho e-shopu aj ďalší tovar môžete osobne zakúpiť na našej predajni. Viac informácií o predajni nájdete tu.

 

Krásne chvíle prežité u čistého bazéna Vám zabezpečí bezchlórová bazénová chémia H2O z e-shopu najbazenovachemia.sk


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV