Odporúčanie

Kurier GLS pre zásilky bazénovej chémie


Bazénová chémia pre čistý bazén

Vítame Vás na e - shope najbazenovachemia.sk, ktorý prevádzkuje spoločnosť GRADIENT EKO s.r.o.

Ponúkame Vám bazénovú chémiu H2O COOL

Kvalitná bazénová chémia H2O COOL zaistí dokonalú úpravu vody v bazéne

Spokojný pocit každého majiteľa bazéna vytvára krištáľovo čistá voda v bazéne, v ktorej je radosti sa kúpať. Aby nám voda vydržala stále čistá a nezávadná po celú sezónu, je nutné dodržiavať niekoľko zásad. Medzi najdôležitejšie pravidlo pre úpravu bazénovej vody patrí používať kvalitné bazénové príslušenstvo a tu má práve uplatnenie naša bazénová chémia H2O COOL. Široká škála našich produktov Vám umožní vždy vybrať tú zložku, ktorá zaistí kvalitné prevádzka Vášho bazéna a komplexnú starostlivosť, ako je bezchlórová dezinfekcia vody v bazénoch, prevencia pred výskytom rias, vločkovanie, úprava pH a zazimovanie bazéna.

 

Bazénová chémia - ako sa starať o bazén

Na našich stránkach nájdete rady, ako udržať bazén krištáľovo čistý a vodu hygienicky nezávadnú, čo robiť pred uvedením bazéna do prevádzky, ako napustíme vodu do bazéna, po napustení vody do bazéna, ako na výskyt rias v bazéne, ako riešiť zákal v bazéne, ako sa starať o bazén na konci kúpacej sezóny a návod na odzimovanie nadzemného bazénu. Sme pripravení zodpovedať Vaše individuálne otázky a radi Vám pomôžeme s výberom vhodného príslušenstva pre Váš bazén.

 

Bazénová chémia udrží bazén krištáľovo čistý a vodu v bazéne nezávadnú

Pre plnohodnotné využívanie Vášho bazénu je nutné, aby bol čistý a mal vždy zdravotne nezávadnú vodu. Bazénová chémia je potrebné na zabezpečenie kvalitnej bazénovej vody v dlhodobom horizonte. Naše produkty H2O COOL s názvom: H2O OXI, H2O pH MINUS, H2O pH PLUS, H2O FLOCK

a ďalšie bazénové príslušenstvo Vám pomôžu udržať čistý bazén s krištáľovo čistou vodou.

Všetky produkty bazénovej chémie z ponuky nášho e-shopu aj ďalší tovar môžete osobne zakúpiť na našej predajni. Viac informácií o predajni nájdete tu.

 

Krásne chvíle prežité u čistého bazéna Vám zabezpečí bezchlórová bazénová chémia H2O z e-shopu najbazenovachemia.sk


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV